Hanba českého státu!

Když Kubánci zavřeli v roce 2001 Ivana Pilipa a Jana Bubeníka, tak se česká média a čeští politici mohli přetrhnout, aby je dostali zpět.

Když Barnevernet, norská, ne až tak moc jiná obdoba německého fašistického Lebensbornu,  odebrala Evě Michaláková její děti, čeští novináři a čeští politici, ne že se na českou občanku a její děti vykašlali, bylo to ještě horší než lhostejnost. Aktivně jí házeli klacky pod nohy.

Dnešní rozhodnutí je potvrzením toho, že český stát neplní své základní funkce v tom, proč si lidé státy zřizují – aby chránily jejich práva.

Poděkování patří naopak právníku Pavlu Hasenkopfovi,  poslankyni Jitce Chalánková,  Petru Machovi, Tomáši Zdechovskému a Doře Bokové za jejich snahu a úsilí, které tomuto případu věnovali a věnují.

A českým politikům a českým úředníkům patří naopak nejvyšší stupeň opovržení.  Týká se to především ministryně socialistické práce a socialistických věcí Michaely Marksové-Tominové a ředitele Úřadu pro mezinárodněprávní ochranu dětí Zdenka Kapitána (za název toho úřadu musí ČR na stopro platit autorské poplatky dědicům George Orwella).

Desítky a stovky milionů korun tento stát propálí na podporu obskurních spolků, v obskurních státem placených kampaních typu Hate Free, v podpoře cizích lidí přicházejících se zcela zištných důvodů a ve financování programů na sociální podporu těch, kteří sami odmítají jakkoliv osobně  přispět ke zlepšení svého postavení.

A v těch desítkách a stovkách milionů korun se nenajdou prostředky, které by vedly k tomu, aby český stát mediálně a právně ty norské fašisty celosvětově znemožnil a ukradené děti vrátil.

K zblití!

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s